Web Tasarım
Alan Adı (Domain)  Hizmetleri

Alan adları, Internet üzerinde bulunan bilgisayar veya web sitelerinin adresini belirlemek için kullanılan IP (Internet Protokol) numarasını tanımlayan isimlerdir. Internet kullanıcıları, bilgisayar veya web sitelerine sayısal adreslerini bilmelerine gerek kalmadan alan adı aracılığıyla
ulaşabilirler. Örneğin, bir kullanıcı www.alanadınız.com adresine tıkladığı zaman, web sitenizin bağlı olduğu Internet Protokol adresine yönlenecektir
. Alan Adı Satın Al

Web Tasarım Web Programlama Hizmetleri

İster sıfırdan site tasarımı ve isterseniz varolan sitenizin tasarımında yenilik yapalım. Çok kısa bir süre için başlattığımız kampanyadan da yararlanabiliyorsunuz. Sitenizin tasarım işlerini bize verdiğiniz taktirde sitenizin 1 yıllık hosting (Barındırma) hizmetinizi de ücretsiz olarak biz üstleniyoruz.

Siteyi tasarlayıp oluşturmakla hizmetimiz bitmiyor, asıl hizmet sitenin oluşmasından sonra gerekli, (En azından biz böyle düşünüyoruz) İsteğinize uygun olarak sitenin ileriki aşamalarında güncellemelerini de yapıyoruz.

Hazırlanan sitenin şirketinize yarar sağlayabilmesi için sitenizin amacına uygun ziyaretçilere ulaşması gerekir. Bunun olması içinde sitenizin arama motorlarına, toplistlere ve kaliteli link sitelerine eklenmesi gerekir. Bu konuda da sizlere yardımcı oluyoruz, Google, MSN, Altavista vs. arama motorlarına ve kaliteli link sitelerine sitenizi  ekleyerek sitenizin milyonlarca kişi tarafından görülebilmesini sağlıyoruz. Bu konuda kendimize güveniyoruz. Çünkü biz bu işi biliyoruz.

Web Hosting (Barındırma) Hizmetleri

Web tasarım işlerinizi bize verdiğiniz taktirte hosting hizmetinizi ücretsiz olarak karşılıyoruz. Fakat web tasarımı yaptırmak istemiyor ve hosting hizmetimizden yararlanmak istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. (Uygun fiyat ve koşullarda isteğinize uygun hosting paketi oluşturulur.)

Erenet  Hizmetlerimiz ve Web Sitemiz Erenet.NET İştirakidir.
Web Programlama ve Tasarım: Eren ORTAKCI